شهردار قیامدشت در پیامی بمناسبت ۱۳ آذر، سالروز استقرار حوزه مدیریت شهری در قیامدشت ضمن گرامیداشت این روز بر تداوم خدمت رسانی به شهروندان این شهر و دست یابی به عنوان "طلایی ترین شهر استان تهران در سال ۱۴۰۰" تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری قیامدشت نیوز ، “حسین ترکاشوند” در پیام خود آورده است: امروز شهر قیامدشت به همت نمایندگان مردم در مجموعه شورای اسلامی شهر و خادمان آنها در مجموعه شهرداری قیامدشت، دچار تغییرات و رشد مطلوبی گردیده است که این روند روبه رشد همچنان ادامه دارد.

شهردار قیامدشت با اشاره به برخی از پروژه های انجام شده در طول یکسال گذشته اظهار داشته است: توسعه فضای سبز، احداث بوستان ها، ساخت مراکز ورزشی، فرهنگی و خدماتی در کنار بهسازی و مرمت معابر، تامین سیستم روشنایی خیابان ها و نصب المان ها و امکانات رفاهی در نقاط مختلف سطح شهر، همه و همه در جهت رفاه بیشتر شهروندان و آرامش و آسایش آنها بوده است.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی در سطح کشور در پیام خود تاکید کرده است: علیرغم وجود این مشکلات، خدمتگزاران مردم شهر قیامدشت در حوزه مدیریت شهری از پای ننشسته و با تمام و توان و دانش و تجربه خویش، توسعه و آبادانی را برای شهر رقم زده اند.

ترکاشوند در پایان پیام خود ضمن قدردانی از حمایت های استاندار تهران و معاونین وی، فرماندار ویژه شهرستان ری و معاونین وی، امام جمعه، بخشدار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و روسای ادارات شهر قیامدشت در جهت حل مشکلات ساختاری شهر قیامدشت، تلاش تمامی مدیران و کارکنان شهرداری قیامدشت در طول دوسال خدمت به شهروندان را ستوده و بر تداوم خدمت رسانی به مردم تاکید کرده است.